My diary IV.

28. září 2013 v 0:02 | *Vee* |  My diary
Ahoj, ahoj :)
Jojo dlouho jsem tu nebyla a mám proto rozumné vysvětlení. :D


I. důvod - trochu rozepře s "kamarádkami". Ony by měly snad vědět, že nemám ráda, když mě někdo obviňuje, ale.. jak nad tím tak přemýšlím.. ne nic neví, protože to jsou ty pravé. A víte co? Mě nechybí. Jo. I bez nich jsem schopná přežít. Pokud se někdo nedostal do tvé budoucnosti, prostě tam být neměl. Všechno má svůj význam. :) Jejich názor mě nezajímá a pokud to nedokážou pochopit.. so good bye ;) :*

II. důvod - škola začala (HURÁÁ).. NENE!! To vážně ne. Takhle by to nešlo. Jenže.. když začala škola, mě jakožto třeťačce začali povinnosti typu - vstávat hooodně brzo, abych byla včas na praxi - a také úkoly na moje milováné ošetřovatelství :/ :D.

III. důvod - navazuje na předchozí důvod. Praxe!! To znamená vstávat ve 4:35. Momentálně jsem v domově důchodců a tam máme být před šestou, takže bus mi jede v 5:47. Doma sice jsem kolem jedný, ale druhý den je to samý. Vstávání, praxe a pak do školy na dvě hodiny a pak ještě hodina doučování - to znamená, že jsem doma lehce po třetí. To už jste úplně grogy, že jen zalezete do postele a.. během max. 5 minut o sobě nic nevíte a když se probudíte je devět večer, vy se jdete umít a znovu spát.

Toť to je asi vše co jsem chtěla. Hlavně se omluvit, že jsem nic nepřidávala.
Také na TT ne, protože z témat to by se jeden zbláznil. Hipsteři, život na vesnici? Já jsem z města. :D
Navíc mě nebaví už ani hra na accio-teamu, protože ta "úžasná holka" je prostě bez mozku. ANO!! Pokud znáte tenhle blog (RPG hru, tak víte i přibližně, který postavy jsou momentálně dooosti neaktivní).
A popravdě, víte co mě trápí momentálně ze všeho nejvíc? Že nevím jak píchnout inzulín inzulínovým perem. ;)
Pokusím se co nejdříve přidat nějaký článek a zatím pa.
*Vee*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanyzka89 hanyzka89 | E-mail | Web | 11. října 2013 v 21:45 | Reagovat

Teda takové brzké vstávání bych asi nezvládala, natož pak nějak prakticky fungovat, máš můj obdiv:)
A ty chodíš na zdravotku? To je fajn. Moje mamka tam skoro celý svůj profesní život učila a já jako malá vždy za ní chodila a povídala si s studentkama, tak mám od té doby ke zdravotním sestřičkám blízko:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama