Padlí andělé 4

21. července 2014 v 20:36 | *Vee* |  Books
Ahoj :) byla jsem na dovolený v Turecku a tam jsem měla úžeh, takže tři dny zavřená na pokoji (ano bylo to velmi příjmené, ale je to moje vina, protože jsem si tam jela jako největší borka neopálená a navíc nez klobouku :D )
Ale jelikož jsem ten typ co nevytáhne paty z domu bez knížky (v mým případě bez třech knížek - ano na dovolenou k moři jsem si vzala tři. Přečetla jsem je tam během 5 dnů :)). Jedna z nich je právě tahle zmíněná. :) TADY si můžete přečíst co jsem napsala o prvních třech knihách :)
Tak jdeme na to :)

Již čtvrté pokračování od Thomase E. Sniegoskiho pojednává o válce mezi nebeskými stvořeními Nephilim. Jenže temtota pomalu, ale jistě začíná vyhrávát a vůdce Nephlim nemá už sílu to zvládnout. Začíná důvěřovat i Verchielovi, který měl za úkol zabít všechny Aaronova druhu.
Jenže když jeden Nephilim při boji s jakýsimi pavouky v metru narazí na zraněného anděla, který bojoval po boku Lucifera Jitřenky a který sám zabil hodně lídí zjistí, že musejí zničit Stroje strachu, které zbudovali Architekti. Aaron je na pochybách a nechce, aby jejich kamarádka Lorelein víc kouzlila, protože jí to ubíralo nejen sílu, ale i život. Po pokusu dalšího kamaráda čaroděje Dustyho se jim povede najít všechny Stroje a tři z nich dokonce i zničí.
Aaron se mezitím dozvídá, že chce-li vyhrát bude se muset stát Metatronem, Božím hlasem, kterého nalezený anděl zabil.
V tom Aaron zaslechne zoufalé volání od Lorelein. Jenže než se kní Nephilim dostanou, umírá rukami Licifera jehož tělo celou dobu vlastní Temná hvězda, Satan.
Ale stane se co nikdo nečekal. Satan Luciferovo rukami Aarona probodává. Vilma ho rychle dopraví k nim domu, kde se o něj starají její teta a strýc. Už dávno víme, že nikdo neví kde se Aaronova matka nachází, ale když se zjeví u jeho postele s tím, že mu chce pomoc.. moc náhod najednou. ;)
Moje hodnocení? 10/10
---
Celkové hodnocení?
Mám tuhle sérii hrozně ráda. Nedám na ní dopustit a když jsem v knihovně viděla nový díl hned jsem si ho musela půjčit. Tahle kniha na mě působí hrozně příjemným dojmem. Navíc já jako fanoušek tohohle žánru jsem velice spokojená s vysvětlením co kdo je.. ráda se zajímám o nadřirozeno.. tudíž tohle je pro mě Ráj na Zemi :)
A těším se na tuhle knížku.. budu doufat, že jí mají v knihovně.. už jen nápis Armagedon mě velice zajímá. :)
---
Co váš názor na tuhle sérii? :)
Vaše
*Vee*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nunu15 nunu15 | Web | 15. srpna 2014 v 11:38 | Reagovat

Ja som to nečítala, keďže veľmi ani nečítam, ale je to zaujímavé .... pekný článok.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama